Bihong,bihong baskı makinası,dijital hybrid ,dijital hybrid baskı makinası , en iyi baskı makinası,prt tekstil,oval baskı makinası,dijital baskı makinası,tekstil baskı makinası,emprime baskı makinası, BIHONG İLE DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİRDİK< HAKKIMIZDA < bihong,bihong oval baskı makinesi,oval baskı makinesi,prt tekstil

BIHONG İLE DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİRDİK

BIHONG BH-I6 BASKI İSTİRARI,UZUN ÖMÜRÜ,TEKNOLOJİK YENİLİKLERİ VE AZ TEKNİK SERVİS İHTİYACI İLE FARK YARATIR

  • BIHONG İLE DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİRDİK
  • BIHONG İLE DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİRDİK

BIHONG İLE DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİRDİK

           Tekstil Emprime Baskı sektöründe Makine alım maliyetlerinin özellikle Avrupalı makine üreticilerinin çok yüksek fiyat politikalarını önlemek ve Türkiye de Tekstil baskı sektörüne yeni bir ivme kazandırmak amacıyla, BiHong firması ile 2017 yılı itibarı ile  geliştirilen yeni oval baskı makinesini sektörümüze kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
  • Özellikle Asya ülkelerine lider konumda olan Bihong markası ( Bangladesh, Vietnam, Çin, Hindistan, vs vs ) son bir yılda yapılan yaklaşık 300 adetin üzerinde gerçekleşen makine  satışı ile  sektöre gerçek fiyat maliyet avantajı sağladı.             
  • Bihong Oval Emprime Baskı makinemizin en önemli özelliklerinden birisi yüksek kalitede üretilen ve tamamen dünya markalarından oluşan makine aksamı ile Avrupalı makine üreticilerinden yaklaşık %35 civarında bir fiyat maliyet avantaj sağlamasıdır. Bilindiği üzere Tekstil baskı sektöründe makine yatırım maliyet yüksekliği nedeniyle amortisman geri dönüşleri  minimum iki sene gibi bir zaman almaktadır. Bu durum zaten sıkıntılı bir dönem geçiren Türkiye Tekstil baskı sektörü için artı bir dezavantaj olmaktadır. PRT tekstil olarak Temsil ettiğimiz Bihong markası oval baskı makinesi ile  yatırım maliyetlerini aşağıya çekerek tekstil baskı sektörüne yeni bir katkı sağlayacağımıza inanıyoruz .
  • Bihong Oval baskı makinemizin bir diğer önemli özelliği ise, Dünya devi olan Panasonic Japon firması ile yapılan anlaşma sonrasında makine aksamının %70 ine yakın parçalarının teminini sağladık. Ayrıca Schneider Fransa, Omron Japon, Smc Japon, ve Mitsubishi Japon firmalarının ürettiği makine yedek parçaları ve aksamları kullanılarak Avrupalı makine üreticilerinden daha yüksek kalitede ve daha düşük maliyetli Oval emprime baskı makinesi üretmiş olduk.           
  •  Bihong markası partnerimizle birlikte uzun bir geleneğe sahip olan Emprime Baskı sistemleri geliştirme alanında edindiğimiz deneyimle heyecan verici bir konsept oluşturduğumuza inanıyoruz.         
  •  Makine sadece bir tasarım değil yeniden yapılanmanın görünür bir sonucu oldu. Makinenin mimarisinde belirleyici yenilikler , kullanım kolaylığı , servis kolaylığı ve malzemelerin kalitesi ön plana çıkıyor.
  • İki , Üç Yıl öncesine kadar hiç kimse Türkiye de yüksek kalitede bir Tekstil Emprime baskı makinesinin %35 daha düşük fiyat avantajlı üretilebileceğini düşünmüyordu.
  • PRT Tekstil olarak  Emprime Bihong Marka oval baskı makinemizin sektöre çok ciddi avantajlar getireceğini ve Avrupalı Makine üreticilerinin çok yüksek fiyat politikalarının önüne geçeceğimizi düşünüyoruz .